Під ніж потрапила репліка даната троллебоя, де той насміхається над своїм противником ейтріггом з расовою (в рамках фентезі-світу) образою “зеленокожий”. В оригіналі фраза звучала:” get out of my sight, greenskin”, тепер просто”get out of my sight”.

Blizzard не прокоментувала ситуацію з видаленням слова, але деякі фанати припустили, що компанія зробила це, щоб очистити свій фентезійний світ від расизму.

Існують і інші теорії щодо видалення “зеленошкірий”. Фанати припустили, що це слово могло порушувати авторські права games workshop. Останнім часом власники warhammer реєструє різні слова і висловлювання. Орків у їхньому всесвіті також називають “зеленокожими”, так що, можливо, це всього лише питання авторських прав.

Але є і любителі конспірології, які бачать в цій події прийом blizzard по відволіканню уваги користувачів від недавнього судового процесу, в якому детально викладаються твердження про культуру сексуальних домагань і зловживань в каліфорнійському офісі blizzard, які нібито призвели до самогубства однієї співробітниці.