Список внутрішніх студією ігрового підрозділу корпорації sony продовжує розширюватися. Раніше цього року до платформотримача приєдналися фінський колектив housemarque і нідерландська студія nixxes software , а вчора стало відомо про покупку британської команди firesprite .

У бесіді з виданням gamesindustry.biz керівник playstation studios герман хульст знову повторив, що дуже точково підходить до вибору потенційних партнерів, перебуваючи в пошуку найкращих і перспективних ігрових студій.

” команда playstation studios поза всяким сумнівом показує зростання. Але до питання вибору будь-яких партнерів ми підходимо дуже вибірково. Студії, в яких ми зацікавлені, повинні розділяти наші власні цінності. Вони повинні прагнути до інновацій, мати бажання розвиватися, перетворюючись на самих першокласних розробників. Ми не купуємо інші компанії виключно заради цифр. До будь-яких придбань я хочу продовжувати ставитися вкрай уважно. Це визначальний фактор нашого зростання. Прихильність якості, спільні цінності і хороші партнерські відносини – це ключові моменти.

Наприклад, студія грема [анкерса, firesprite], відома своїми талантами. Я особисто знайомий з їх керівним складом. Але одночасно з цим їх колектив також має цілу масу висококласних фахівців, з якими я раніше не працював, але тепер горю бажанням разом приступити до створення нових яскравих проектів, які ми давно планували.

Це природний процес, де люди об’єднуються разом, і разом ростуть над собою як творці і художники. Це дуже цікава робота. Вести проекти, таланти і студії, разом розвиваючись за єдиними орієнтирами”, – пояснив герман хульст.

Студія firesprite встигла попрацювати з sony над the playroom і the playroom vr . Останнім великим проектом команди став vr-хоррор the persistence , який пізніше отримав версію без прив’язки до окулярів віртуальної реальності.

Firesprite-велика студія, і sony, по всій видимості, буде задіяти її для створення великих проектів. Зараз в ній працюють 250 чоловік-більше, ніж, наприклад, в rare або rocksteady .