Кооперативний режим серії стабільно відрізняється застарілим підходом до реалізації, але тепер працює трохи стабільніше.

Ми всі любимо far cry. Ну, майже все. Або навіть не майже всі, а лише деякі. Ці деякі причіпки готові понаписати тисячі слів заради марного приниження великої серії.

І все ж вразливе місце знайдено давно – кооператив. Бездоганна формула шутера-пісочниці бездоганна у всьому, але тільки не в спільному режимі. Реалізований він з рук геть погано, накидаючи на гравців купу проблем, які заважають насолоджуватися простим екшеном.

far cry 6 продовжить жахливу традицію кооперативу на 2 гравців. Один-хост. Другий-його нещасний слуга. Чому? тому що прогрес кампанії не зараховується гостям, хоча вони отримують свою нагороду, окуляри і досвід. Відходити далеко від товариша не можна. Грати з друзями на інших платформах теж не можна. Зате хоча б лут роздільний і бійку гравці не влаштують. Тому що стріляти по своїх не можна.

Але хоч щось придумала. Наприклад, відключення захисту від вогню союзників. І збереження ресурсів при підключення гравця до хосту. А ще розробники збільшили радіус максимального розброду товаришів-деякі місії дозволять зайти на ворожий форпост з двох сторін. В крайньому випадку їх телепортує один до одного, а не викине з гри.

Місії в принципі стали цікавіше-з’явиться справжній стелс, персонажі гравців почали розмовляти і реагувати на навколишній світ, а також навчилися викликати вірних повстанців, збільшивши межу загону до 4 осіб. Все це трохи допоможе зануренню, але негативно позначиться на ігровому процесі, який стане надто вже легким в компанії друзів. Якщо друзів немає, на допомогу прийде підбір гравців.