Розробник crystal dynamics оновив дорожню карту виходу оновлень на цей рік для свого пригодницького екшену marvel’s avengers, де підтвердив свої минулі слова про те, що людина-павук вийде в цьому році, а саме восени/взимку. Новий ігровий персонаж буде доступний виключно на консолях playstation.

Разом з людиною-павуком розробники збираються випустити перший рейд, який пов’язаний з новою фракцією супротивників “компанією кло” і має два варіанти складності: стандартний (150-160 сили) і елітний (160-175 сили). Гравцям належить об’єднатися в команду до 4 осіб і випробувати свої сили в спеціально створених рівнях з новими загрозами і більш рясним різноманітністю ворогів, включаючи новий тип у вигляді звукових конструкцій під назвою “відлуння”.

З новими оновленнями зміни відбудуться з епічним, легендарним і екзотичним спорядженням: гравці зможуть підвищувати їх рівень вище 100 рівня до нового капа. Також деяким коригуванням піддадуться ресурси: кожен з них буде мати одну конкретну мету, крім фрагментів. Наприклад, поліхрон буде використовуватися тільки для апгрейда важливих артефактів, а модулі оновлення — для спорядження.

Наостанок, розробники планують додати можливість заробляти “косметику” через ігровий процес, навіть ту, яка раніше була доступна тільки в магазині.