Сучасний світ сповнений проблем і небезпек. Найбільш вразлива категорія — діти. Брак досвіду і сил іноді не дає їм можливості вийти зі складної ситуації або призводить до небажаних наслідків. На жаль, батьки не завжди можуть бути поруч, щоб допомогти і врятувати. Але вони вигадують різні способи — від заборон до охоронців, щоб убезпечити перебування дитини поза домом.

На щастя, сучасні технології дають можливість посилити контроль на відстані. Звичайно, перша думка — це смартфон. Але він може розбитися, розрядитися, його можна забути, втратити. Також його можуть вкрасти, а в школі він заважає дітям вчитися. Його слід переносити, т. к. тримати постійно в руках незручно. Тому розробники створили дитячі годинник з GPS, дізнатися детальніше про яких варто кожному з батьків.

Секрети GPS

Створена для потреб військових навігаційна супутникова система до кінця XX століття стала використовуватися в мирних цілях, визначаючи місце, напрямок і час.

Туристи, мисливці, рибалки, автомобілісти, спортсмени — найактивніші користувачі GPS.

Ідея використання такої системи в годинах спростила завдання відстеження місця розташування контрольованого об’єкта. Коли мова заходить про дитину, це найкраще рішення. Годинник надійно закріплюються на руці, і таким чином усувається проблема їх збереження. Звичайно, при визначенні місця знаходження передбачаються деякі похибки. Але це ж краще, ніж не знати про їх власника нічого.

Переваги смарт-годин

Сучасні дитячі розумні годинник — турбота про безпеку дитини і збереження здоров’я батьків, яких більше не будуть відволікати думки про небезпечних діях і секрети юного покоління. Вибір таких гаджетів величезний:

 • різний дизайн;
 • відрізняється набір функцій;
 • великий діапазон цін.

Все це дає можливість кожному бажаючому щохвилини стежити за самим «цінним» об’єктом.

Важливо, що розробники враховують умови експлуатації своїх виробів і роблять їх стійкими до найбільш непередбачуваних зовнішніх впливів. Звичайно, в даному випадку мова йде про оригінальних моделях сертифікованих виробників. Адже проблема підробки є завжди. Особливо коли це стосується товару, який не може коштувати занадто дешево.

Вимоги до дитячих розумним годинах

Думка про те, що купівля відстежує пристрою необхідна, ставить нове завдання — правильно вибрати такий гаджет. Спонтанний похід в магазин може призвести до того, що продавець нав’яже модель, яка йому подобається, але не задовольнить запити клієнта. В даному випадку враховується:

 • Вік дитини. Чим старше діти, тим більше функцій повинні виконувати годинник, і до того ж вони зобов’язані стати стильним аксесуаром.
 • Умови експлуатації продиктують необхідність додаткових можливостей, наприклад, водонепроникності.
 • Стать майбутнього власника визначить колір і дизайн покупки.
 • Фінансові можливості можуть скоротити кількість функцій. Проте основне призначення — контроль проведення часу та місця розташування дитини на відстані виконується будь-якою моделлю.
 • Вибір моделі найкраще попередньо здійснити через інтернет. Це дозволяє більше дізнатися про можливості гаджета, його зовнішньому вигляді, налаштуваннях.

  Якщо купувати популярні і недорогі годинник Smart Baby Watch Q50, наприклад, то потрібно знати, що вони дають можливість:

  • відстежувати місце розташування;
  • здійснювати екстрений виклик з використання кнопки SOS, а також телефонувати на певну кількість номерів і відправляти SMS;
  • прослуховувати дітей онлайн;
  • встановлювати будильник;
  • отримувати інформацію про пересування за 30 днів, про заряд батареї, швидкості переміщення та кількість кроків;
  • створювати електронний паркан і повідомляти про зняття приладу.

  З таким аксесуаром діти ніколи не загубляться у натовпі. Ступінь водонепроникності невелика, але руки в таких годинах можна мити. Протиударні можливості дозволяють активно рухатися і займатися спортивними іграми.

  Функціональні можливості Smart Baby Watch постійно розширюються. Може здатися, що це надто балує дітей. Але якщо задуматися, то це нові можливості для раннього розвитку підростаючого покоління.

  Можливості Smart Watch

  Кожна серія дитячих розумних годин відрізняється дизайном і можливостями: Q, насамперед, забезпечують спокій батьків, G забезпечені фотокамерою; W водонепроникні, X отримали розширені функції і унікальний дизайн.

  Розумні годинник — це охорона, зв’язок, розваги в зручній формі і способі використання. Можливо, варто замислитися, що купити дитині: смартфон або Smart Watch.