У зв’язку з виходом фентезійної пригодницької гри lost in randomна playstation 5, xbox series, playstation 4, xbox one, nintendoswitch і pc (steam, origin) видавець electronic arts і студія zoinkgames опублікували релізний трейлер. Також на каналі supernintendad було опубліковано відео, що демонструє п’ятдесят хвилин ігрового процесу. Вартість гри в playstation store становить 2149 рублів, в microsoft store — 30 доларів, ав eshop — 2 399 рублів.

Ласкаво просимо в світ випадковості-темне королівство, де кожен житель залежить від кидка кубика. Чи піддастеся висудьбі або навчитеся використовувати хаос на благо? відправляйтеся впріключеніе з івен і її другом дайсі, щоб зняти проклятіеслучайності всупереч всім ймовірностям.

Жила-була якось в королівстві випадковості божевільна королева,яка керувала таємничим чорним гральним кубиком. За її указукаждому дитині світу випадковості на його дванадцятий день рожденіяоказивается честь кинути гральну кістку і тим самим визначити, вкакой зі світів королівства він потрапить, вирішивши свою долю навічно.викинеш одиницю – і підеш в одинкрофт, будеш приречений жітьжізнью, повної труднощів. Викинеш трійку – і опинишся втридомі, світі хаосу, що руйнується громадянською війною. Тих, у кого буде шістка, чекає розкішне життя в темному палаці королеви. Крайній мірі, так кажуть…

Одного разу івен і одд, двох нерозлучних сестер з одинкрофта, жорстокорозлучив один з одним кидок кубика. На своє дванадцятиріччя оддвикинула “шість”. Як чудово! незважаючи на цю, здавалося б,чудову новину, івен було дуже шкода розлучатися з сестрою.всього через рік після того, як у івен забрали сестру, вона отримала сигнал. Невже одд в небезпеці? твердо вирішивши з’ясувати це, івен пішла слідом за сигналом і опинилася в таємничому місці —долині кубиків.

Там вона виявила те, що з незапам’ятних часів було під забороною для жителів світу випадковості — живий гральний кубик. Неперебоявшись, що її виявлять з таким супутником, івен вирішила подружитися з ним і назвала його дайсі.

На подив івен, під ніжною натурою дайсі ховалося вміння змінювати світ навколо себе і навіть сам час. Так началосьпотрясающее пригода, в ході якого наші герої побувають щосех шести світах випадковості. По дорозі вони зустрінуть множинних особистостей, виконають найскладніші завдання і битимуться з небезпечними ворогами, щоб розкрити темну і зловісну таємницю.

Випадкові правила – все для королівства випадковості, і цей принцип глибоко вкоренився в інноваційному ігровому процесі lost in random.збирайте монети,які дозволять івен вивчати нові атаки, здібності і багато іншого — все це стане в нагоді під час тактичних боїв. Гравці будуть використовувати рогатку,щоб атакувати смертоносних ворогів і збивати кубики енергії, що живлять дайсі. Після повної зарядки вони зможуть кинути дайсі, щоб заморозити сам час і вивільнити його потужну магію. Ігрокамнужно буде адаптувати свою бойову стратегію на льоту на розвиваються аренах настільних ігор, щоб кинути виклик проклятойсудьбе і по-справжньому використовувати силу випадковості.