Нове обговорення розробників ashes of creation присвячено створенню персонажа і тому, скільки часу ви можете або не можете витратити на створення свого аватара.

Давайте подивимося на це, створення персонажа є однією з тих речей, які деякі з нас витрачають на вічність, а інші витрачають пару хвилин.

Обговорення розробників цього тижня спирається на це і запитує, скільки часу ви витрачаєте на створення персонажа, на додаток до того, які інструменти вам подобаються при створенні вашого персонажа. Як і очікувалося, відповіді були різноманітними.

Один зазначив,

налаштування персонажа-це найважливіша річ у mmorpg, це те, як ви з’єднуєтеся зі світом. Варіантів ніколи не буває багато, тому що завжди знайдеться хтось, хто захоче більшого. Дайте спільноті rp інструменти, яких вони потребують, і ви отримаєте гру, яку зможуть перенести віддані любителі, які закохаються в світ.

Інші відповіді були детальними, оскільки вони стосувалися шрамів, очей, віку і багато чого іншого. Треті пішли далі, щоб описати навіть позу свого персонажа,

підбір постави. Можливість вибирати з цілого ряду поз може мати величезний вплив на сприйняття вашого персонажа, будь то доблесний лицар, що стоїть високо або ізгой. Невербальне спілкування надзвичайно важливе, і можливість налаштувати те, як наші персонажі поводяться (навіть з обмеженого списку пресетів), може здатися дуже вражаючою і захоплюючою.