Один з читачів порталу videocardz поділився кількома фотографіями черговий загадкової відеокарти від компанії xfx, імовірно, призначеної для майнінг криптовалюта. Раніше повідомлялося про графічний прискорювач на процесорі navi 21, що використовується в відеокартах radeon rx 6800 (xt) і radeon rx 6900 xt. Цього разу мова, схоже, йде про прискорювачі на базі gpu navi 22. Даний чіп використовується, наприклад, в radeon rx 6700 xt.

Джерело зображень: videocardz

Джерело, що надало знімки, не поділилося жодною інформацією про загадкову новинку. На даний момент відомо лише те, що її фотографії були зроблені в китаї. На них можна помітити, що система охолодження прискорювача позбавлена вентиляторів, і, судячи з усього, розрахована на продув вентиляторами системи.

Наданий разом з фотографіями скріншот програми gpu-z показує, що прискорювач має близькі до мобільної версії відеокарти radeon rx 6700m характеристики. В її основі використовується графічний чіп navi 22 (nashira sammit) c 2304 потоковими процесорами і 10 гбайт відеопам’яті стандарту gddr6 з підтримкою 160-бітної шини. З урахуванням того, що карта оснащена інтерфейсом pcie x16, можна припустити, що на фото може перебувати спеціалізований варіант невипущеної, але очікуваної ігрової моделі radeon rx 6700, тільки призначеної для майнінг.

Цікавим також є скріншот, що показує ефективність загадкової карти в майнінг. Її хешрейт становить 39,06 мхеш/с. При цьому можна відзначити, що температура gpu в момент тесту становить 92 градуси за цельсієм.

Загадковий прискорювач оснащений тільки одним 8-контактним роз’ємом для додаткового живлення, що підтверджує припущення, що це не та ж відеокарта, що засвітилася минулого місяця. Крім цього, у нової відеокарти інше розташування конденсаторів на тильній частині друкованої плати.