Минулого місяця honor представила смартфон honor x20 5g з дисплеєм з частотою оновлення 120 гц, системою з трьома камерами і процесором dimensity 900 soc. Тепер очікується, що honor випустить свого брата, який отримав назву honor x20 ma. Сьогодні популярний аналітик розкрив деякі ключові деталі смартфона.

Honor x20 max носить номер моделі kkg-an70. Він має кодову назву “кінг-конг”, що, що цікаво, збігається з кодовою назвою попередника honor x10 max. Крім того, кажуть, що він має симетричну установку з двома динаміками.

Honor x20 max позиціонується як телефон 5g і може мати масивний 7,2-дюймовий екран. Нагадаємо, у попередника була 7-дюймова панель з роздільною здатністю fhd+. Тим не менш, ми можемо очікувати, що телефон матиме або fhd +, або кращу роздільну здатність екрана.

Під капотом пристрій буде працювати на soc mediatek dimenstiy 1100. Він буде оснащений масивної батареєю ємністю 6000 маг з підтримкою технології швидкої зарядки потужністю 66 вт.

Крім того, очікується, що в телефоні буде покращена система камер. Попередник x10 max був запущений з системою з двома камерами 48 мп + 2 мп. Нещодавно випущений x20 має систему з трьома камерами з основною 64-мегапіксельною камерою, 2-мегапіксельним датчиком глибини і 2-мегапіксельним макро-блоком. X20 max може поставлятися з технологією розширення ram, яка дозволить пристрою використовувати деякий простір в сховище в якості ram.

На даний момент honor не розкрила жодних подробиць запуску x20 max. Але, враховуючи швидкість цих витоків, ми очікуємо, що компанія скоро порушить мовчання.