Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

Про прийдешні флагманських телефонах google серії pixel 6 вже було багато сказано. Відомо, що смартфони будуть працювати на чіпсеті tensor, деталі про який до сьогоднішнього дня були відсутні. Новий витік пролив світло на деякі характеристики чіпсета від корпорації google.

Як повідомив інсайдер digital chat station, новий набір мікросхем, схоже, розроблений власними силами google, і можна очікувати, що він перевершить по продуктивності поточний флагман snapdragon 888 від qualcomm. Це буде можливо завдяки наявності двох ядер cortex-x1 з тактовою частотою 2,8 ггц. Для порівняння, exynos 2100 і snapdragon 888 мають по одному ядру cortex-x1 з тактовою частотою 2,91 ггц і 2,84 ггц відповідно.

Крім двох ядер cortex-x1 чіпсет включає чотири ядра з тактовою частотою 1,8 ггц і два з тактовою частотою 2,25 ггц. Вбудований графічний процесор також не вдарить в бруд обличчям, так як представлений чіпом arm mali-g78. Це той же графічний процесор, що і в exynos 2100. Попередня інформація також вказує на те, що чіпсет tensor, вироблений samsung знаходиться між exynos 2100 і exynos 2200.