Кілька днів тому remedy entertainment оголосили про те, що вони випускають культову alan wake на сучасних платформах. alan wake remastered вийде на початку наступного місяця і, таким чином, ознаменує собою перше повернення гри за більш, ніж десятиліття.

І хоча самого по собі анонса ремастера може бути достатньо, щоб наситити багатьох фанатів, схоже, що це тільки початок, оскільки в розробці, по всій видимості, знаходиться довгоочікуване продовження.

Згідно з ігровим інсайдером джеффом граббу, в даний час студія remedy активно працює над сиквелом alan wake , який буде випущений в найближчому майбутньому. Про це він розповів на стрімі giant bomb:

Вони планують зробити продовження alan wake . Я вже говорив про це раніше … Вони працюють з epic games над alan wake 2 або, принаймні, продовження знаходиться на стадії планування. Чи перетворюється це на щось конкретне і реальне? я сподіваюся на це. Я так думаю. Я не думаю, що все піде під укіс.

З великою часткою ймовірності коментарі грабба припускають, що видавцем alan wake 2 виступить epic games, про що також повідомлялося раніше. Тим не менш, він також зазначив, що remedy в даний час дуже зайняті, а значить, пройде ще деякий час, перш ніж ми дізнаємося що-небудь про розробку alan wake 2 . Але ремастер першої частини, ймовірно, став першим кроком до повернення титульного героя.