На минулій playstation showcase розробники з insomniac games абсолютно несподівано для всіх анонсували marvel’s wolverine: «супергеройський» проект з росомахою — мабуть, найвідомішим з «людей ікс» персонажем — у головній ролі. Інформації про проект поки практично нуль, але шило — це така річ, яку досить складно приховати в тканинному або целофановому мішку. Ось і творчий керівник marvel’s wolverine брайан нортон не стримався і все-таки відповів на питання одного з настирливих фанатів всесвіту marvel в цілому і відеоігор за її мотивами зокрема.

Користувачеві було цікаво, наскільки масштабною є marvel’s wolverine, і який з проектів все ж більший — свіжоанонсований новачок або ж недавній marvel’s spider-man miles morales.

Нортон відповів, що marvel’s wolverine — повномасштабний проект, виконаний у «дорослому тоні», тобто, з розрахунком на відповідну дорослу аудиторію. По всій видимості, нас чекає серйозне (наскільки це взагалі можливо в умовах гри про супергероїв) розповідь з життєвими ситуаціями.