Видавець і розробник wargaming в надісланому 3dnews прес-релізі підвів підсумки щорічного святкування «дня танкіста» в своєму умовно-безкоштовному мережевому танковому екшені world of tanks.

Джерело зображень: wargaming

Нагадаємо, «день танкіста» зразка 2021 року пройшов в онлайн-форматі (вдруге поспіль) і пропонував «клановий суперкубок», «турнір блогерів», онлайн-квести, подарунки та особистий залік майже на 200 тис.гравців.

У 2021 році трансляція «дня танкіста» (плеєр прикріплений нижче) тривала 5 годин і залучила понад 2 млн глядачів. Для порівняння: у 2020-му аудиторія свята склала 3 млн осіб.

«клановий суперкубок» завершився перемогою російської [mercy] no mercy з рахунком 5:2. Колективу дістався приз у розмірі $25 тис. (з $40 тис.) і 500 тис. Одиниць внутрішньоігрового золота.

Що стосується “турніру блогерів«, то в ньому першенствувала команда під проводом відомого» танкового” блогера lebwa. Їй же і дісталася головна нагорода-1 млн рублів.

Бажаючим відчути післясмак свята wargaming пропонує аж до 17 вересня придбати в преміум-магазині world of tanks набори зі стилем «день танкіста 2021», іншими предметами і святковими стилями минулих років.

World of tanks дебютувала на пк в серпні 2010 року і до теперішнього моменту налічує 160 млн користувачів по всьому світу, а також більше 600 одиниць техніки часів другої світової війни і середини xx століття.