Skyrim: anniversary edition – це остання версія гри, яку bethesda продасть на честь десятиліття гри. У anniversary edition включено понад 500 модів creation club, що додають нові квести, підземелля, босів, зброю і навіть риболовлю. Тому що стрибнути в озеро і зловити рибу голими руками було занадто складно. Крім цього будуть деякі поліпшення в графіку.

Ви також отримаєте безкоштовне оновлення до anniversary edition за умови, що у вас вже є special edition, і якщо у вас є ps5 або xbox series x, ви також отримаєте безкоштовне оновлення наступного покоління з усіма графічними поліпшеннями.

Однак якщо у вас немає skyrim: special edition, вам доведеться заплатити трохи більше, ніж було б тиждень тому.

Bethesda оновлює свої регіональні ціни на skyrim на steam. У таких країнах, як росія, туреччина, аргентина і великобританія, ціни на skyrim: special edition виросли. Схоже, що bethesda планує принаймні ще раз заробити на цьому випуску skyrim, присвяченому 10-річному ювілею, точно так само, як вони це зробили, коли п’ять років тому був випущений legendary edition.

Я підкреслюю, що нинішні власники special edition отримають безкоштовне оновлення, тому не пощастило тільки тим, хто ніколи раніше не грав в skyrim (або, принаймні, тим, хто не володіє ним в системі, в якій вони хотіли б грати). 1599 рублів, по суті, вартість зручності. Принаймні, теоретично можливо створити anniversary edition вручну, встановивши ці 500 модів, а потім взявши кілька модів для поліпшення графіки.