Минулого тижня суддя івонн гонсалес роджерс зобов’язала epic games виплатити apple ліцензійні платежі в розмірі 6 мільйонів доларів, оскільки розробник гри порушив правила app store. Звичайно, постанова суду була виконана, але цілком ймовірно, що ця сага ще далека від завершення.

До загальної суми були додані відсотки, тому цифра становить 6 мільйонів доларів. Суддя івонн гонсалес роджерс дійшов висновку, що apple не мала монополії на мобільні ігри, але наказала технологічному гігантові дозволити розробникам додавати такі речі, як кнопки, зовнішні посилання або інші функції, які направляють клієнтів до механізмів покупки. Цей варіант дозволить розробникам надавати сторонні варіанти оплати.

Не дивно, що epic games була незадоволена цим рішенням, оскільки суїні в своєму твіті заявив, що рішення не було виграшем ні для розробників, ні для споживачів. Epic games подала апеляцію, що було очікувано, оскільки це свідчить про те, що юридична сутичка між двома сторонами далека від завершення. Крім того, оскільки epic games порушила правила apple app store, apple не буде змушена допустити повернення fortnite на платформу.