Наприкінці травня square enix анонсувала нову частину за однією з найтриваліших jrpg — dragon quest xii: the flames of fate. Крім анонса, автор цієї серії, юдзі хоріі, заявив про плани команди випустити гру відразу для всього світу і пообіцяв змінити традиційну командну покрокову систему бою. На цьому подробиці від офіційного джерела завершилися, а тому настав час звернути до інших.

Японський портал 4gamer помітив на сторінці студії hexadrive в твіттері пост, в якому розробник повідомляє про співпрацю з square enix над розробкою дванадцятої частини dragon quest і наймає для цього нових співробітників. Раніше студія вже брала участь у створенні декількох проектів square enix-the 3rd birthday для psp і final fantasy xv.

株式会社スクウェア・エニックス様と協力して開発を進めている”ドラゴンクエストxii 選ばれし運命の炎”の開発スタッフを募集しております!↓ご応募はこちらから↓https://t.co/jukynfee3y

— ヘキサドライブ公式 (@hexadrive_inc) september 13, 2021

Тепер перейдемо до найцікавішого — до вакансій, завдяки яким нам стало відомо парочка нових деталей. Компанії hexadrive в команду потрібні геймдизайнери, програмісти і художники навколишнього середовища. Це означає, що команді розробників належить пройти ще дуже довгий шлях перед релізом гри, яку явно не варто чекати в найближчому майбутньому.

Слідом, варто звернути увагу на те, що від геймдизайнерів і програмістів потрібен досвід розробки екшен-ігор. Можливо, в наступній частині фанатів чекає більше екшену, а якщо згадати ще про змінену командну покрокову систему бою, то це звучить досить багатообіцяюче. Також нагадуємо, що розробники вирішили створити dragon quest xii: the flames of fate на движку unreal engine 5 для платформ “наступного покоління”. Тому, швидше за все, гра буде доступна на playstation 5, xbox series x/s і пк.