Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

реклама

Qualcomm, по всій видимості, розробляє кілька нових чіпів, які охоплять бюджетну і середню категорії. Новий чіп згідно зі звітом, зможе підтримувати дисплеї з частотою оновлення до 144 гц.

Звіт походить від winfuture і за їхніми словами, qualcomm працює як мінімум над двома платформами. Snapdragon sm6225 і snapdragon sm6375. По-перше, snapdragon sm6375 буде восьмиядерним процесором (4 ядра kryo gold і чотири ядра kryo silver). У звіті зазначено, що qualcomm зараз тестує чотири sku однієї платформи з різними тактовими частотами.

Qualcomm, схоже, розширює своє портфоліо, працюючи над кількома бюджетними процесорами для ігрових смартфонів

Нижче наведено sku, над якими працює qualcomm.

Для цих моделей будуть запропоновані графічні процесори з частотами 800 мгц, 940 мгц і 960 мгц. Найцікавішим тут є те, що один з варіантів, який qualcomm в даний час тестує, зможе підтримувати дисплеї з частотою оновлення 144 гц і буде випущений з телефоном, орієнтованим на геймерів. Насправді це не дивно, тому що qualcomm вже деякий час приділяє увагу ігровим чіпам; всі чіпи snapdragon з суфіксом g орієнтовані на ігри.

Однак у звіті не вказується назва sm6375. Це означає, що ще немає впевненості, чи приєднається він до серії snapdragon 7xx або 6xx. Те, що дійсно відомо, полягає в тому, що sm6225 буде частиною серії snapdragon 6xx. Qualcomm не опублікував ніяких технічних специфікацій чіпів sm6225, але повідомляється, що чіп тестується на модулі розробника з дисплеєм fhd з частотою 90 гц, 6 гб оперативної пам’яті і 128 гб флеш-пам’яті ufs 2.2. Цього більш ніж достатньо, щоб припустити, що цей чіп буде призначений для нижчого середнього рівня.

Стверджується, що обидва чіпа буде виробляти tsmc, але поки невідомо на якому технологічному вузлі вони будуть побудовані.