Intel працює над технологією, яка будить корисна для всіх користувачів, в системі яких встановлений процесор на базі intel. Згідно з недавнім випуском виправлень для ядра linux, інженери intel працюють над функцією під назвою intel seamless update , яка обіцяє забезпечити оновлення bios без необхідності перезавантаження. Перш за все, важливо відзначити, що при оновлення прошивки необхідно перезавантажити пк для застосування виправлень. Це призводить до збою багатьох систем і значного уповільнення роботи, так як ці оновлення можуть тривати до декількох хвилин, коли система перезавантажується і не може бути використана. Також оновлення bios є досить ризикованою процедурою і безпечно провести її можуть тільки досвідчені користувачі.

Intel створила технологію, яка буде оновлювати вбудоване пз системи, таке як uefi, під час використання комп’ютера. Це означає, що система зможе застосовувати виправлення прошивки без необхідності перезавантаження, мінімізуючи час простою. Це особливо цінно для клієнтів з дуже високими вимогами про рівень обслуговування (sla) щодо простоїв, що означає, що для цих систем потрібно майже 100% безвідмовної роботи.

Прикладом цього може бути інфраструктура медичних серверів, яка повинна постійно бути доступна для доступу. Використовуючи цю технологію, такі системи, як ці, могли б оновлювати своє вбудоване пз і бути в режимі онлайн без зупинок, можливо, навіть без необхідності перезавантаження. Передбачається, що зазначена функція з’явиться якраз до запуску разом з процесорами intel “sapphire rapids” xeon.