В pathfinder: wrath of the righteous романи можливі з різними персонажами, але в основному з компаньйонами. При цьому ви повинні відповідати певним умовам, щоб завести відносини з тим чи іншим супутником. У цьому керівництві ми розповімо вам, кому саме ви можете зізнатися в коханні, і що необхідно зробити, щоб у вас з’явилася друга половинка.

Основи і корисні поради

Відразу відзначимо, що романтична система в грі досить прямолінійна. У більшості випадках вам необхідно лише погоджуватися з думкою свого об’єкта обожнювання, а також мило поводитися з ним і при можливості постійно фліртувати. Однак слід врахувати парочку речей.

По-перше, ви не зможете почати романи абсолютно з будь-яким персонажем або супутником. По-друге, є певні обмеження в плані статі. Нижче представлений список компаньйонів, з якими ви можете створити любовні відносини і їх переваги до гендеру:

  • ланн-доступний для роману тільки персонажам жіночої статі.
  • камелія-доступна для роману тільки персонажам чоловічої статі.
  • дейран-доступний для роману персонажам будь-якої статі.
  • вендуаг-доступна для роману персонажам будь-якої статі.
  • арушалай-доступна для роману персонажам будь-якої статі.
  • зосіель-доступний для роману тільки персонажам чоловічої статі.

Що стосується звичайних персонажів, то серед них почати роман можна лише з королевою голфрі, причому зробити це можна протагоністом будь-якої статі. Нижче ми більш детально розглянемо даний момент.

Особисті квести і діалоги

Обов’язково звертайте увагу на варіанти діалогу при спілкуванні з потенційним обранцем. Нерідко подібні бесіди запускаються під час випадкових подій, наприклад, при поверненні в табір або цитадель, і особистих місій супутників. Зрозуміло, вам потрібно якомога сильніше просунутися в персональному завданні компаньйона, щоб відкрити додаткові можливості для роману з ним.

Наприклад, ви зможете в перший раз пофліртувати з арушалай, коли врятуєте її з в’язниці дрезена. Якщо ж говорити про дейрана, то він майже постійно кокетливо розмовляє з протагоністом. Однак якщо не відмовляти йому після завершення його особистого квесту «поки світ палає» і не затикати, то під час 3-го акту він може підійти до вас і подарувати квіти. Слід прийняти їх для продовження роману. Потім він може покликати вас на» побачення”, де у вас буде можливість поцілувати його. Ви також зможете припинити роман, якщо вам разонравился напарник.

Подібна схема стосується майже всіх супутників, тобто потрібно спочатку розташувати їх до себе, фліртуючи з ними і виконуючи персональні завдання, а коли вони візьмуться за активні кроки (почнуть дарувати подарунки або кликати на побачення), то не відмовляти їм у цьому. Додамо, що, коли відносини з певним персонажем переростуть в офіційний роман, то з іншими супутниками, швидше за все, будувати любов вже буде не можна.

Коротка характеристика супутників

Кожен компаньйон в грі відрізняється світоглядом і характером. Хтось є лицарем без страху і докору, а інший готовий піти на все для досягнення своїх корисливих цілей. Тому, щоб викликати симпатію у того чи іншого персонажа, необхідно знати його особистість. Нижче ми коротко розглянемо всіх напарників, з ким можна заводити відносини, щоб вам легше було реалізовувати їх бажання.

Ланн

Ланн – стійкий і саркастичний мисливець, який буде пронизувати ваших противників своїми стрілами і гостротами. Коли ви зустрінетеся з ним, любов буде останньою річчю, яку він шукає. Напівкровки не можуть похвалитися тривалим життям, тому він більше зацікавлений в смерті героя за праву справу, ніж в пошуках обраниці. Якщо ви хочете змінити його думку, то для цього потрібно підтримувати з ним розмови і намагатися робити добрі справи. Однак не слід бути занадто серйозним і в багнети сприймати його жарти.

Вендуаг

Люта і хитра напівкровка, поважаюча лише силу і готова слідувати тільки за сильним лідером. Її можна переконати в тому, що в її серці цілком можна знайти місце для другої людини. Однак вендуаг все одно буде цікавий тільки сильний командир, готовий при необхідності жертвувати людьми.

Камелія

Витончена натура, яка багатьом може здатися вкрай зарозумілою і холоднокровною панянкою. Мова камелії, часом, ранить болючіше її рапіри, вона намагається триматися на відстані від інших людей, вважаючи за краще спілкуватися з духами. Намагайтеся бути серйозним при спілкуванні з нею і не переступайте межі при флірті.

Дейран

Молодий і розкутий дворянин, який в один момент може здаватися найчарівнішою людиною на світі, а в інший його захочеться придушити власними руками. Його життя являє собою справжній коктейль з похмурих сімейних таємниць, незвичайних вечірок і скандальних інтрижок. Просто постійно фліртуйте з ним і підтримайте дейрана, коли дізнаєтеся про його важке минуле.

Арушалай

Арушалай – суккуб, яка намагається знайти спокуту. Її поцілунок здатний вбити людину, і при цьому вона дуже боїться завдати шкоди оточуючим. Намагайтеся робити добрі справи і в усьому підтримуйте демонесу. Вона навіть може залишити вашу партію, якщо ви будете дотримуватися демонічного шляху.

Зосіель

Добрий священик богині краси, любові і мистецтва, який бачить своє покликання в тому, щоб допомагати людям зберігати свою людяність навіть на війні. Ви можете налаштувати його проти себе, якщо почнете здійснювати злі вчинки і вбивати невинних.

Як почати роман з королевою голфрі

Королева голфрі утримує мендев від розпаду ось уже протягом 100 років, використовуючи чарівний еліксир, що продовжує життя. Вона особисто вставала на чолі всіх хрестових походів, а також разом зі своїм народом раділа перемогам і оплакувала втрати. Вона пережила більшість своїх друзів, і перетворилася на справжній символ, який досі об’єднує хрестоносців. Однак ви цілком можете закрутити з нею роман, причому персонажем будь-якої статі.

Знову ж для цього потрібно лише проявляти свою турботу про голфрі, і намагатися фліртувати з нею при будь-якій можливості. Наприклад, ближче до початку 3-го акту ви отримаєте від неї кільце. У цей момент можна пожартувати про те, що тепер ви офіційно заручені з нею.

Відзначимо, що поки точно невідомо, чи можливий роман з королевою, якщо вона не приєднається до вашої армії на початку 2-го акту. Однак не забувайте, що якщо вона стане частиною вашого хрестового походу, то ви не зможете потім відкрити міфічний шлях крокуючого рою.