Xiaomi анонсувала нову міжнародну версію фітнес-браслета mi smart band 6, яка відрізняється наявністю модуля nfc для безконтактних платежів. Раніше за межами китаю розумні браслети xiaomi офіційно продавалися тільки у версіях без даного модуля.

Джерело: gsmarena.com

Xiaomi mi smart band 6 nfc був розроблений у співпраці з компанією mastercard. В рамках спільного проекту компанії зроблять безконтактні платежі більш доступними і зручними. Крім оплати на касі, пристрій можна буде використовувати і в інших цілях-наприклад, для поїздок на громадському транспорті, якщо міська система підтримує роботу з nfc.

Ще однією ключовою відмінністю оновленого mi smart band 6 є вбудований мікрофон, завдяки якому аксесуар обзавівся підтримкою голосового помічника amazon alexa. Це буде корисно власникам систем розумного будинку – тепер команди через alexa можна віддавати прямо за допомогою браслета.

Джерело: gsmarena.com

В іншому пристрій повністю повторює оригінальний mi smart band 6 за винятком цінника. У європі пристрій оцінено в €55, тобто на €10 дорожче базової версії. У доступному для огляду майбутньому, стверджують представники xiaomi, оновлений фітнес-браслет з’явиться і на російському ринку, хоча точна дата релізу поки не уточнюється, як і скоригована ціна.