У цій статті я вам розповім, як додати програму в автозавантаження. Покажу на прикладі Windows 7. Ця інструкція буде працювати і на інших Windows теж, але інтерфейс буде відрізнятися від моїх картинок і відео.

Цей процес значно простіше, ніж може здатися, і бути програмістом або супернастройщиком для цього не треба. Просто дотримуйтесь моєї інструкції.


Додати програму в автозавантаження означає, що ця програма буде запускатися разом з Windows, тобто завжди, коли включається комп’ютер. Автозавантаження може бути для одного користувача або для всіх.Це вам теж може бути цікаво:

  • Як прибрати програми з автозавантаження Windows XP

Як додати програму в автозавантаження

Цей метод підійде, щоб зробити автозавантаження для одного облікового запису. Перед цим потрібно увійти під потрібної обліковим записом.

Натисніть на «Пуск», а потім виберіть «Всі програми». У списку знайдіть «Автозавантаження» (або скористайтесь пошуком в «Пуск»). Натисніть на цю папку правою кнопкою миші, а потім на кнопку «Відкрити».

В цю папку помістіть ярлик потрібної програми.

Всі. Можна перезавантажуватися, і перевіряти, як програма додалася в автозавантаження Windows. Вона буде завантажуватися, тільки якщо вхід зроблений під вашим обліковим записом.

Перед тим, як додати програму в автозавантаження Windows 7 для всіх користувачів, потрібно виконати ті ж дії, тільки одна маленька відмінність – автозавантаження потрібно буде відкрити по-іншому.

Натисніть кнопку «Пуск», виберіть «Всі програми» і знайдіть «Автозавантаження». Натисніть на неї правою кнопкою і виберіть пункт «Відкрити спільну для всіх меню».

Відкрилася папка. Вставити в неї ярлик необхідної програми.

І все. Тепер ця програма додана завантаження для всіх.

І наостанок …

Перед тим, як додати програму в автозавантаження, варто знати кілька рекомендацій:

  • Чим більше програм завантажується з системою, тим більше часу комп’ютер буде включатися. Це дуже нервує.
  • Чим більше програм завантажиться разом з системою, тим більше їх буде працювати одночасно, тобто вони будуть споживати оперативну пам’ять і процесорні ресурси. У результаті комп’ютер буде зависати. Це теж нервує.
  • В папку автозавантаження слід додавати тільки ярлик на програму. Додавати туди виконувані файли .exe не потрібно.