Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

реклама

Брендон “bashurverse” ашур відомий як стример гри майнкрафт, помер у віці 36 років, після ускладнень від covid-19. В останні роки ашур вів трансляції на twitch під новим ім’ям toasty. Протягом серпня він розповідав про свій досвід перебування в лікарні після постановки діагнозу і закликав своїх передплатників пройти вакцинацію, перш ніж його сестра анеса ашур оголосила про його смерть в понеділок через facebook.

Поділившись спільними фотографіями, анеса ашур написала: “за свої 36 років мій брат зіткнувся з такою кількістю проблем, я б ніколи не подумала, що втрачу брата через пандемію. Ти довів, яка у тебе чудова душа. Мій брат бився з ковідом і на жаль програв битву. У нього залишилося 1,5 мільйона передплатників на youtube і нескінченна кількість стрімів на twitch».

«він боровся з такою кількістю демонів, рятуючи мільйони людей, навіть не усвідомлюючи цього. Я не можу повірити, що це відбувається. Він витримав всі дурні коментарі, зроблені людьми, які хотіли, щоб він зазнав невдачі. Він був приголомшливим”.

Ашур поділився, що він був хворий на covid-19 7 серпня, перш ніж задокументувати наступні тижні, коли його перевели до відділення інтенсивної терапії і помістили на кисень. 15 серпня він сказав, що у нього ” одночасно коронавірус і пневмонія», що було «чистим пеклом», і детально розповів про різні процедури, які йому довелося пройти.

Його успіх на youtube почався більше десяти років тому з шоу minecraft, таких як the legend of hobo, в той час як він також підтримував канал для відеоблогів під назвою bashdoesthings . У його каналі було більше мільйона абонентів, коли в 2015 році в інтернеті було опубліковано звіт про арешт 2004 року, в якому говорилося, що брендона заарештували в кентуккі за звинуваченням у «незаконній угоді з неповнолітнім».

В архівному відео youtube приблизно того часу (спасибі yahoo) ашур сказав, що звинувачення було законним, і коли йому було 18 років, він зустрічався з 15-річною дівчиною. У підсумку він був оштрафований.

Після цих подій у квітні 2017 року брендон видалив всі свої облікові записи в соціальних мережах та відео з свого каналу youtube, перш ніж повернутися в інтернеті в 2019 році під назвою toasty time. З тих пір він вів трансляцію на twitch , де у нього було 170 000 передплатників.