Днями sony оновила системне програмне забезпечення на ps5 і ps4. У випадку з playstation 5 запуск пройшов без явних проблем, а ось користувачі playstation 4 зіткнулися з комплектом технічних неполадок. Детальніше про них гравці розповіли на reddit і в twitter.

Джерело зображення: push square

Як виявилося, прошивка 9.0 для ps4 може заблокувати доступ до консолі. З такою неприємною ситуацією зіткнувся користувач під псевдонімом hazzadorgamin. Він запитав sony, чому так сталося, але не отримав відповіді. У коментарях під публікацією відписалася людина під псевдонімом armaghanmohsin7. Його playstation 4 після установки оновлення почала самостійно переходити в безпечний режим.

Джерело зображення: screen rant

На reddit гравці теж повідомили про різноманітні проблеми. У одного з них перестали запускатися медіа-додатки, в іншого — приставка відмовляється підключатися до мережі, у третього — немає доступу до playstation store. Багато користувачів також відписалися, що не зіткнулися з технічними недоліками. Однак проблеми не можна назвати рідкісними, і sony доведеться відреагувати на ситуацію, що склалася.