У московський офіс соціальної мережі twitter незабаром прийдуть судові пристави. Як повідомляє агентство «інтерфакс», з початку року twitter не виплатила жоден зі штрафів, призначених за порушення російського законодавства. І таганський суд москви направив в службу судових приставів відповідні матеріали про примусове стягнення з twitter штрафів.

«у зв’язку із закінченням терміну добровільного виконання рішення суду, судовим приставам сьогодні направлені матеріали для примусового виконання рішення про стягнення призначених компанії twitter адміністративних штрафів«,-повідомила» інтерфаксу ” прес-секретар таганського суду москви зульфія гуринчук.

Вона повідомила, що за судовими рішеннями, що вже вступили в законну силу, twitter зобов’язана сплатити 8,9 млн рублів. Всього twitter призначено з початку року близько 60 млн рублів штрафів. Але за іншими штрафами судові рішення або не вступили в законну силу, або у twitter є ще час для добровільного погашення.

За словами гуринчук, серед іноземних компаній лише google і tiktok в добровільному порядку оплачують призначені ним в 2021 році штрафи за порушення російського законодавства. «з початку року tiktok в добровільному порядку сплатила штраф у розмірі 2,6 млн рублів. Компанія google в добровільному порядку сплатила штраф у розмірі 3,5 млн рублів», — повідомила прес-секретар таганського суду москви.

Загальна сума штрафів, призначених за порушення російського законодавства соціальної мережі facebook з початку року, склала більше 80 млн рублів, месенджеру telegram — близько 40 млн рублів.