Valve випустила оновлення по dota 2 з інформацією про старт продажу квитків на основний етап the international 2021 в бухаресті — вона почнеться 22 вересня о 12: 00 мск. Також розробники розповіли про поліпшення інтерфейсу для глядачів, удосконалення технологій dota 2 і багато іншого.

Квитки

Квитки на основний етап будуть продаватися в трьох окремих дводенних комплектах:

  • будні 1 (12 і 13 жовтня): 249 румунських леїв;
  • будні 2 (14 і 15 жовтня): 249 румунських леїв;
  • фінал (16 і 17 жовтня): 999 румунських леїв.

Придбати їх можна буде на окремому сайті theinternational2021.entertix.ro.

Безкоштовний компендіум

Розробники додали в гру невеликий безкоштовний компендіум, що дозволяє збирати картки гравців улюблених команд. За кожну перемогу в день нараховується набір з 5-ти карток. Також набори дозволяється купувати за реальні гроші за ціною 35 руб набір (на момент 17 вересня).

З наближенням турніру компендіум поповниться передбаченнями, фентезі-лігою і різноманітними нагородами, серед яких будуть і класичні предмети в чорно-золотому стилі.

Оновлення глядацького інтерфейсу

Для любителів перегляду матчів, записів і справ «патруля», автори вдосконалили глядацький інтерфейс. Тепер набагато простіше управляти камерою і відтворенням, стежити за графіками, індикаторами стану та інше.

Поліпшення технологій dota 2

Valve поступово відмовляється від застарілих технологій для dota 2. У найближчі місяці буде проведена велика робота з удосконалення гри:

  • відмовляться від підтримки dota 2 на 32-бітних системах (щоб запустити гру, вам знадобляться 64-бітні пристрій і операційна система);
  • відмовляться від підтримки macos нижче версії 10.14;
  • відмовляться від підтримки directx 9 (користувачі, що використовують directx 9, перейдуть на directx 11);
  • відмовляться від підтримки opengl (користувачі, що використовують opengl, перейдуть на vulkan).
  • відмовляться від підтримки xaudio (-xaudio) і перейдуть на sdl audio (- sdlaudio).

«відмова від старих технологій дозволить нам спростити процес розробки і повноцінно задіяти нові можливості цих api, щоб грати стало ще приємніше», — повідомляють автори.