У прокат вийшла довгоочікувана «дюна» , яку довелося почекати трохи довше через пандемію.

Картина заснована на однойменному романі френка герберта і оповідає про спадкоємця будинку атрейдесів поле. Герой тімоті шаломе відправляється разом з сім’єю арракіс, найнебезпечнішу планету у всесвіті. Там видобувають важливий ресурс, спеції. Однак через якийсь час після прибуття трапляється переворот, тому полу доводиться бігти.

Фінал картини прямо вказує, що це лише початок подорожі пола, якому належить подолати ще багато випробувань. Але коли нам очікувати продовження?

На даний момент warner bros. Ще не схвалили сиквел, хоча режисер дені вільнев спочатку повідомив про план на дві частини. Але, судячи з усього, це лише питання часу.

Раніше стало відомо, що студія буде орієнтуватися на показники на hbo max. Швидший. Всього, фільм приверне увагу більшість активних передплатників, тому продовження майже точно побачить світ.

Variety нещодавно відзначили, що «дюна ” майже напевно збере менше грошей в прокаті на території сша, ніж при традиційному прокаті. Однак “зменшення касових зборів не завадить вільнєву зняти наступний фільм”.

Що стосується сюжету, то сиквел зосередиться на персонажі зендеї, чані. Звичайно, сюжетна лінія