Meizu випустила в рамках бренду mblu нові повністю бездротові навушники blus. Гарнітура виконана в унікальному дизайні і може похвалитися функцією активного шумозаглушення, підтримкою bluetooth 5.2, а також високою автономністю.

Mblu blus оснащені 12-міліметровими драйверами і функцією активного шумозаглушення( anc), що забезпечує зниження зовнішніх шумів до 30 дб. Швидке підключення до основного пристрою і надійний зв’язок з ним гарнітурі забезпечує підтримка технології bluetooth 5.2. Навушники отримали захист від води відповідно до стандарту ipx4 і управляються не тільки зі смартфона, але і за допомогою дотиків до них.

Заявлена автономність гарнітури з включеною функцією anc становить 5,5 години, з вимкненою — на годину більше. Підзарядка в комплектному кейсі продовжує прослуховування до 30 годин (без активації шумозаглушення). Кейс оснащений портом usb type-c і підтримує як дротову, так і бездротову зарядку.

Meizu mblu blus вже надійшли в продаж в китаї за ціною $31. Новинка доступна тільки в білому кольорі і поставляється з комплектом вкладишів трьох розмірів.