square enix і applibot, inc. сьогодні оголосили, що nier re[in]carnation , перша мобільна гра з серії nier , перевищила 15 мільйонів завантажень по всьому світу. Створена культовим креативним директором еко таро, композитором кейіті окабе і продюсером йосуке сайто, довгоочікувана англо-корейська версія гри була запущена цього літа на пристроях ios і android.

В ознаменування 15 мільйонів завантажень по всьому світу гравці можуть взяти участь в декількох внутрішньоігрових події в англійській і корейській версіях гри, починаючи з сьогоднішнього дня до 23 вересня, в тому числі:

  • 10 безкоштовних закликів-гравці можуть виконати 10 безкоштовних закликів.
  • святковий бонус за вхід-гравці можуть взяти участь у кампанії бонусів за щоденний вхід, де вони можуть зібрати до 500 дорогоцінних каменів протягом 10 днів.

Крім того, нещодавно було оголошено про запуск спеціального кросовера за участю nier replicant ver.1.22474487139 … Для англійської та корейської версій гри, який дозволяє гравцям заробляти медалі та ексклюзивні нагороди за участь у захоплюючих битвах. Гравці можуть заробити до 2500 дорогоцінних каменів за місії і кроссоверное зброю за допомогою бонусу за вхід, а також поспілкуватися з персонажами зі світу nier replicant ver.1.22474487139…, включаючи кайне, the world-ender і еміля.