Хочете дізнатися все про Ubuntu? Це можна зробити тут. Історія, установка, налаштування і безліч корисних рад по цій операційній системі.

TeamViewer VPN Driver – це вбудована служба, яка дозволить підключатися до пристрою для спільного використання файлів Windows і принтерів. VPN через Teamviewer налаштувати легко, якщо знати особливості роботи.

Як працює Teamviewer VPN

Віртуальна приватна мережа (запускає її в Teamviewer драйвер VPN) — мережева технологія, яка безперешкодно розширює зона її ресурси по всьому світу з використанням OpenVPN.

Створюється захищений канал передачі даних або віртуальний двоточковий доступ між хостом (host) і клієнтом (server). Після встановлення з’єднання видалені дані (remote) відправляються і одержуються, але при цьому рівень їх захисту залишається незмінним, немов передача відбувається в межах одного мережного розташування. Знають всі віддають перевагу використовувати Teamviewer VPN, що це найкращий захист від перехоплення інформації.

Можна з VPN Teamviewer безпечно в 2017 році передавати будь-які дані, так як віддалене з’єднання створюється з обраними IP-адресами, яким програма присвоює спеціальний ідентифікатор.

Використання Teamviewer VPN

Після того, як підключіть vpn teamviewer і з’єднайтесь з віддаленим комп’ютером, відкриється приблизно таке діалогове вікно (дизайн може з часом змінитися, мова програми у кожного свій, але суть та ж):

  • 1 – якщо кілька підключень, ви можете вибрати необхідне з розкривного списку активних сполук. Подробиці і доступні дії для цього підключення відображаються в діалоговому вікні. У teamviewer vpn настройка повинна бути закінчена з обох сторін. Щоб зупинити підключення, натисніть кнопку «Закрити з’єднання». Як видалити мережу teamviewer vpn потім? Так само, як і інші програми.
  • 2 – в області «Статус» вказані вибрані програмою IP-адреси на обох комп’ютерах. Після призначення ця адреса залишиться незмінним. Однак VPN через Teamviewer не схожий на стандартний проксі-сервер, що використовується для приватного доступу в Інтернет. Служба більше схожа на VLAN, оскільки в teamviewer установка драйвера vpn призводить до того, що пристрої поміщаються у віртуальну приватну мережу і вважають, що вони знаходяться в одному розташуванні. Нижче відображається кількість переданих даних.
  • 3 – кнопка спільного використання файлів відкриває провідник Windows, надаючи вам доступ до віддаленої файлової системи. Браундмауэр Windows продовжує працювати, але потрібно знати у випадку з teamviewer vpn, що це не завадить виконати несанкціонований запуск. Безконтрольне використання програми можна обмежити за допомогою Cisco ASA. Ви зможете переглядати вміст папок і видалити, скопіювати чи перемістити файли по мірі необхідності. Зверніть увагу, що на віддаленому комп’ютері потрібно аутентифікація.
  • 4 – кнопка тестового пінгу посилає запит на віддалений комп’ютер. Це дозволяє перевірити, чи встановлено з’єднання і яка його швидкість.

Програма доступна для Microsoft Windows, Mac OS, Chrome OS і Linux, також її воліють використовувати windows server. Якщо ви вирішили налаштувати VPN даними способом, то рекомендуємо завантажувати останню версію TeamViewer 12, а на офіційній сторінці розробника ви знайдете базу знань. Щоб не виникла помилка установки драйвера vpn teamviewer, рекомендується повністю відключити антивірус.