Тифон грає цікаву роль в оповіданні гри borderlands 3. Спочатку він з’являється в серії колекційних предметів під назвою”записи тифона”. У цих записах детально описуються його пригоди у всесвіті borderlands. Знайдені на різних планетах, гравці отримують в нагороду спеціальний скриню за знаходження всіх аудіозаписів в кожній області – хоча додаткова історія часто не менш цікава. У фіналі гри тифон грає набагато важливішу роль: сучасні мисливці за сховищами побачать його у плоті.

Незважаючи на те, що тифон делеон рекламується як ідеальний герой на всіх плакатах і реквізиті в грі, він значно відрізняється від того, що очікують гравці. Невисокий і огрядний, він більше схожий на звичайну людину, ніж на героя. Як зазначив у довгому повідомленні twitter генеральний директор gearbox ренді пітчфорд, це було навмисне дизайнерське рішення. Тифон не тільки” напівміф-напівреальність”, але і його зовнішність набуває ще більшого сенсу, коли пітчфорд пояснює, що на його роль повинен був бути запрошений денні девіто.

Пітчфорд розповів, що познайомився з девіто під час відвідування знімального майданчика серіалу “у філадельфії завжди сонячно”. Після короткої розмови між ними пітчфорд зрозумів, що хоче створити улюбленого актора в грі. Звідси виникла концепція тифона, і це прекрасно пояснює, чому у персонажа так багато фізичних рис і манер девіто. Навіть прізвище тифона-делеон-явна відсилання до актора. Однак, як тепер відомо шанувальникам, цю роль в результаті зіграв хтось інший.

Пітчфорд розповідає, що під час читання сценарію гри розробник майк коснер грав тифона делеона. Коснер впорався з роллю так само добре, як еліза мелендес впоралася з роллю тайрін каліпсо. Пітчфорд спробував зв’язатися з агентом денні девіто, але його проігнорували. Замість того щоб витрачати час на очікування відповіді або намагатися знайти когось іншого на цю роль, пітчфорд вирішив офіційно призначити коснера тифоном. Судячи з солідного виконання ролі у фінальній версії гри, це було відмінне рішення з боку генерального директора gearbox.

Як згадав пітчфорд, коснер особливо подобається ця роль, і він старанно працює над косплеєм тифона з borderlands 3. Хоча цікаво дізнатися, що спочатку денні девіто повинен був зіграти цього персонажа.