Інтернет-джерела повідомляють про те, що китайський гігант huawei в поточному році може представити ще одне сімейство флагманських смартфонів. Йдеться про апарати серії mate 50.

Тут і нижче huawei mate 40 pro

Минулого літа з’явилися відомості, що в плани huawei не входить випуск нових флагманів після анонсу моделей p50 і p50 pro. Одна з причин-жорсткі санкції з боку сполучених штатів, сильно вдарили по мобільному бізнесу компанії. В якості іншої причини називався глобальний дефіцит електронних компонентів.

Однак тепер провідний експерт dscc (display supply chain consultants) поширив інформацію про те, що випуск флагманських смартфонів серії mate як і раніше намічений на четвертий квартал поточного року. Більш того, стверджується, що анонс сімейства mate 50 може відбутися вже в жовтні.

Потрібно відзначити, що на 21 жовтня компанія huawei намітила спеціальний захід, який пройде у відні (австрія). Поки не ясно, про що саме піде мова на цій презентації, але є ймовірність, що huawei розповість про нові флагмани.

Інформації про технічні характеристики смартфонів mate 50 на даний момент, на жаль, немає. Але навіть у разі виходу на ринок географія продажів цих пристроїв спочатку буде обмежена в силу зазначених вище причин.