Напевно, кожен користувач ПК хоча б раз у житті використовував який-небудь торрент-клієнт, адже в наші дні відеоігри та інші комп’ютерні програми коштують досить дорого, а програми такого типу дозволяють завантажувати все абсолютно безкоштовно.

Беззаперечним лідером на ринку торрент-клієнтів є програма uTorrent. У даній статті ми розповімо про нього докладніше, а в тому випадку, якщо воно Вас зацікавить, рекомендуємо завантажити uTorrent для Windows по посиланню.

Системні вимоги uTorrent

Однією з головних причин популярності обговорюваної програми є її системні вимоги. Файл uTorrent займає мізерну кількість місця на диску: не більше 1 мегабайта.

Теж саме стосується оперативної пам’яті і задействуемых ресурсів процесора. Новітні версії даного клієнта вимагають версію Windows не нижче XP, однак не варто забувати, що завжди можна завантажити більш старі версії програми, що відповідно зменшить і всі системні вимоги, включаючи версію ОС.

Як качати з допомогою uTorrent?

Для початку потрібно знайти сайт, який пропонує завантажити потрібний матеріал через торрент. Наприклад «завантажити серіал торрент» і т. д. Потім на сайті натиснути на кнопку «скачати» і з’явиться діалогове вікно з пропозицією відкрити торрент-файл для скачування в нашій програмі uTorrent.

Після підтвердження даний файл з’являється в нашій програмі і ми бачимо смугу прогресу завантаження. Чекаємо 100% і можна його використовувати.

Особливості uTorrent

Дана програма має безліч цікавих функцій, які дозволяють керувати процесом завантаження файлів. Про деякі з них ми розповімо нижче.

  • uTorrent дозволяє користувачеві встановлювати пріоритетність для кожної конкретної задачі, обмежуючи максимальну швидкість завантаження і віддачі. У тому випадку, якщо відбувається відразу кілька процесів скачування, можна віддати перевагу одному з них і закінчити його швидше.
  • Даний клієнт можна скачати на 66 мовах! У список також входять російська і українська мови.
  • Програма має функцію настоянки інтерфейсу. Таким чином кожний користувач може самостійно підлаштувати uTorrent персонально для себе, що забезпечить максимальну зручність у використанні програми.

Висновок

Рекомендуємо Вам завантажити uTorrent з посиланням на даній сторінці, щоб завжди мати можливість абсолютно безкоштовно встановити якусь програму або завантажити гру, музику або фільми на свій ПК з допомогою самого популярного торрент-клієнта в світі.