Портал kotaku з посиланням на власні джерела поділився передбачуваними подробицями непідтвердженої гри за мотивами «зоряних воєн» від французької студії quantic dream.

Джерело зображення: twitter (nibellion)

Нагадаємо, за даними інсайдера тома хендерсона (tom henderson), секретний проект знаходиться в розробці у quantic dream протягом останніх півтора років. У kotaku чули аналогічну інформацію від свого джерела.

Якщо вірити kotaku, з новою грою quantic dream виступить в незвичайному для себе жанрі традиційного екшену без упору на qte. Також згадується можлива поява елементів відкритого світу і мультиплеєра.

Star wars battlefront 2 (джерело зображення: electronic arts)

За словами опитаного журналістами kotaku колишнього співробітника quantic dream, спроби відійти від зарекомендував себе стилю ігор призвели до тертя всередині студії: команди не можуть вирішити, віддавати перевагу геймплею або сценарієм.

Два інших екс-працівника quantic dream запевняють, що движок і інструменти розробки французького колективу застаріли і погано підходять для створення орієнтованих на екшен і дослідження світу проектів.

Detroit: become human (джерело зображення: steam)

В kotaku припускають, що значну роль в грі quantic dream за мотивами «зоряних воєн» матиме відкрився в лютому монреальський офіс з колишнім керівником eidos montreal стефаном д’астуа (stephane d’astous) на чолі.

Останній на даний момент проект quantic dream-інтерактивна драма detroit: become human про труднощі життя андроїдів — вийшла в травні 2018 року і з тих пір продалася в кількості понад 6 млн копій.