Японська студія orca incorporated, що брала участь у виробництві dragon quest xi: echoes of an elusive age і її розширеного видання, на своєму офіційному сайті оголосила про набір людей в команду розробників нової частини серії.

Джерело зображення: square enix

Нагадаємо, dragon quest xii: the flames of fate була представлена одним з творців франшизи юдзі хоріі (yuji horii) в кінці травня поточного року. Передбачалося, що за гру відповідає тільки внутрішня студія square enix.

” використовуючи досвід розробки на unreal engine 4, ми спільно з square enix беремося за нові випробування з dragon quest xii. Ми шукаємо співробітників, які готові прийняти такий виклик”, – йдеться у зверненні orca incorporated до претендентів.

Джерело зображення: orca incorporated

Для допомоги в розробці dragon quest xii: the flames of fate команді orca incorporated потрібно цілий ряд фахівців різних областей: художники, програмісти, аніматори, дизайнери і планувальники.

Dragon quest xii: the flames of fate розробляється на движку unreal engine 5 і поки не має навіть зразкових термінів виходу. За словами президента square enix есуке мацуди (yosuke matsuda), гра визначить розвиток серії на наступні 10-20 років.