Пригодницька гра kena: bridge of spirits виходить як на playstation 5, так і на playstation 4, але ті, хто планує грати в неї саме на новій консолі sony, зможуть скористатися рядом переваг.

Головним з них є режим fidelity mode , при включенні якого адвенчура буде запускатися в нативному дозволі 4k зі швидкістю 30 кадрів в секунду, забезпечуючи “кінематографічний ігровий досвід”. Прихильники високої продуктивності зможуть активувати в налаштуваннях відповідну опцію і отримати 60 fps з динамічними 4k.

Також у версії для ps5 з’явиться підтримка карток активності і особливостей контролера dualsense , включаючи адаптивні тригери і тактильний зворотний зв’язок.

Цифровий запуск kena: bridge of spirits в ps store відбудеться вже сьогодні, проте колекціонери фізичних носіїв також не будуть обділені. У листопаді за підтримки видавництва maximum games у продаж надійде deluxe-видання гри для ps4 і ps5 на дисках.

До його складу увійде:

Вартість диска складе 49,99 доларів . На pc проект буде доступний виключно через epic games store.

Maximum games are delighted to announce that we will be distributing kena: bridge of spirits – deluxe edition for ps4 and ps5!the physical deluxe edition will include a copy of the base game, all the digital deluxe edition content, and a retail exclusive sticker sheet! pic.twitter.com/zr80zltdxf

— maximum games uk (@maximumgames_uk) september 20, 2021