Itunes – це потужний медіацентр від компанії apple. Програма потрібна для роботи з аудіо-файлами, а також іншим медіаконтентом. Орієнтований, в першу чергу, на користувачів техніки виробництва компанії apple. З деяких пір, програма випускається тільки для операційної системи windows (в mac os передбачений ряд окремих програм зі схожим функціоналом).

Itunes включає масу функцій для прослуховування, каталогізації, управління і роботи з аудіофайлами, а також набір додаткових зручностей. В itunes присутня безліч утилітарних функцій для роботи в файлами: запис файлів на диск, конвертер аудіоформатів, теги, обкладинки, система рейтингу, отримання інформації з зовнішніх баз даних і багато іншого. Загалом, це функціональний, продуманий і зручний медіацентр з відмінним дизайном і зручною структурою управління.

Основна користувацька аудиторія itunes, це користувачі техніки від компанії apple. Програма повністю підтримує роботу з такими пристроями як iphone, ipad і ipod і необхідна для їх синхронізації з настільним комп’ютером.

Дуже важливою і значною частиною itunes є сервіс itunes store, який є магазином всілякого контенту: музики, фільмів, книг, а також програм та ігор. Користувач може завантажити вподобаної контент і відтворювати його через itunes або завантажити на зовнішній пристрій від apple.