З моменту виходу action / rpg genshin impact рік тому фанати завжди намагалися знайти будь-яку інформацію стосовно майбутніх оновлень гри. Сливи з закритих тестів і датамайн файлів клієнта стали джерелом регулярних витоків раніше неанонсованих речей. Однак останнім часом студія mihoyo почала активно з цим боротися, що негативно позначилося на якості інформації, що гуляє по мережі.

Такі відомі слівери, як ubatcha, sukuna, abc64, project celestia, genshin intel, і lumie провели на реддіті сесію питань і відповідей. Вони розвіяли деякі чутки і розповіли про те, що насправді відомо в даний момент про майбутні оновлення.

– витік щодо того, що модель аято зроблена за архетипом чжун лі, виявилася неправдою. Те ж саме з приводу інформації щодо його вибуху стихій. Бета-тестери ще не бачили цього персонажа.

– у клієнті присутні деякі дані про аратаки ітто, наприклад внутрішні назви навичок і посилання на анімацію, але нічого більше.

– поки інформації про терміни аято немає. Також немає даних про його зброю, хоча в грі один з npc згадував, що аято добре володіє як мечем, так і списом.

– яе міко може стати одним з найсильніших електро персонажів для нанесення шкоди. А ось можливість використовувати два елементи є фейком.

– на даний момент горо чотиризірковий персонаж. Його елементальний навик збільшує атаку членів загону на 30%, а елементальний шкоди на 20%.

– горо повинен стати іграбельним в оновленні 2.3.

– у грі з’явиться скін для нін гуан і ке цин. Щодо гань юй поки невідомо.

– поки невідомо, коли стануть доступні скарамучча і бай чжу. Якісь приблизні терміни їх виходу є фейком.

– про реранів в 2.2 інформації немає. Китайським бета-тестерам видали чайльда і ху тао.

– елемент юнь цзінь все ж поміняли з кріо на анемо.