Iphone незмінно займає лідируючі позиції в результатах опитувань про задоволеність людей від використання смартфонів. Однак останні дослідження показали, що аналогічним чином справи йдуть і з іншими продуктами apple, включаючи планшети, ноутбуки та стаціонарні комп’ютери.

Apple.com

Серед жителів сша було проведено опитування, метою якого було виявлення задоволеності користувачів використовуваними ними комп’ютерами. Під комп’ютерами в цьому випадку малися на увазі настільні пк, ноутбуки та планшети. В рамках дослідження було опитано 7960 користувачів з сша, обрані випадковим чином.

Phonearena.com

Загальна задоволеність користувачів персональними комп’ютерами збільшилася на 1% в порівнянні з минулим роком і досягла 79 %. Лідером рейтингу стала apple, продукцією якої задоволені 82 % клієнтів, що відповідає торішньому показнику. На другому місці розташувалася hp, чиї продукти задовольняють 80% користувачів. Минулого року ця цифра становила 77 %. Acer замикає трійку лідерів c показником 79%. Samsung, яка в минулому році займала друге місце, тепер змістилася на четверту позицію.

Дослідники відзначають, що загальна задоволеність користувачів планшетами, які в минулому році почали стрімко набирати популярність, знизилася з 78% до 76 %. В першу чергу це пов’язано з високими очікуваннями до програмного забезпечення, які не завжди виправдовуються. Виробники все частіше позиціонують планшети як повноцінну заміну комп’ютера, проте по таких пристроїв як і раніше залишається багато в чому обмеженим.