Поки реліз нового флагмана samsung galaxy s22 ще не відбувся, продовжують множитися чутки про використовуваному смартфоном «залозі». У тому числі раніше з’являлися і дані про те, що виробник електроніки буде співпрацювати з olympus, що випускає камери різного рівня. Проте остання прокоментувала новини вкрай прохолодно.

Androidauthority.com

На запити відомих новинних порталів на кшталт let’s go digital і android authority в olympus відповіли короткою і стриманою заявою. Зокрема, портал android authority отримав наступний коментар від представника компанії:»єдина офіційна заява, яку я можу зробити з нашого боку у зв’язку з цим — це те, що тут нема про що говорити і нічого анонсувати”.

Звичайно, технічно навіть така заява в теорії не виключає можливість співпраці. В android authority проявили наполегливість і запросили додаткових коментарів, але отримали лише відповідь про те, що компанія не коментує чутки.

Проте не виключено, що переговори з samsung велися або, можливо, ведуться з іншими виробниками. Співпраця вендорів на даному ринку з виробниками камер — цілком поширена практика. Зокрема, vivo працює з zeiss, oneplus – з hasselblad, huawei – c leica. За заявами виробників смартфонів, така співпраця зазвичай забезпечує поліпшену обробку зображень, краще “залізо” (включаючи оптику) або додаткові режими для камер.