Польська студія cd projekt red оновила список вакансій на сайтеgamejobs.co. Згідно нової інформації, разработчикиcyberpunk 2077 итһе witcher шукають дизайнераоткрытого світу, який повинен наповнити наш ігровий світ правдоподібним изахватывающим контентом, що складається з громад і подій, з которымистолкнутся гравці». І хоча назва гри не вказана, в нових вакансіях студії говориться, що претенденти повинні мати досвід моддингу і любити жанр crpg і настільні ігри.

Деякі віддані фанати польських розробників припустили, що новийсписок вакансій пов’язаний з розробкою доповнення до багатостраждального cyberpunk2077, проте побажання студії cd projekt red до претендентів явно вказують на другойпроект – адже жанр crpg хоч і відноситься до типу рольових ігор, але все ж заснований на елементахігрового процесу традиційних «настолок». Яскравими прикладами відеоігор в цьомжанрі є серія baldur’s gate і divinity: original sin 2 від larian studio.

Також непрямим фактом того, що новий проект студії не пов’язаний з пригодаміджонні сільверхенда,служить раніше опублікований список вакансій cd projekt, згідно з яким нові співробітники повинні були почати працювати над поліпшеннями і оновленнями cyberpunk.

З огляду на нинішню популярність геральта з рівії, цілком ймовірно, що варто очікувати повернення відьмака. Шанувальники саги сапковського,звичайно ж, сподіваються, що таємничим проектом з відкритим світом стане довгоочікувана the witcher 4, яка може нам показати пригоди цірі, після заслуженого виходу на «пенсію» геральта. Варто нагадати, що раніше представники cdprojekt red повідомляли, що четверта частина the witcher знаходиться на дуже ранній стадії розробки і гра навряд чи вийде до2025 року.