Корпорація microsoft анонсувала стилус surface slim pen 2, призначений для використання з пристроями сімейства surface. Особливість новинки полягає в підтримці тактильного зворотного зв’язку.

Тут і нижче зображення microsoft

Перо отримало спеціалізований чіп microsoft g6. Стверджується, що воно забезпечує більш реалістичні відчуття від малювання і рукописного введення тексту, порівнянні з листом на звичайному папері.

Підтримується бездротовий зв’язок bluetooth 5.0. Стилус дозволяє розпізнавати 4096 рівнів сили натискання. Передбачені бічна і верхня кнопки для виконання тих чи інших дій.

Тактильний зворотний зв’язок доступний на пристроях surface pro 8 та surface laptop studio. Вона діє в таких додатках, як microsoft word, microsoft journal, microsoft whiteboard, microsoft powerpoint, adobe fresco, sketchable, liquidtext і shapr3d.

Використовувати стилус (без зворотного зв’язку) також можна з surface pro 3, surface pro x, surface duo 1/2, surface go 1/2/3, surface hub 2s, surface laptop 1/2/3/4, surface studio 1/2, surface book 1/2/3 та іншими гаджетами з підтримкою mpp.

Перо може працювати на одній підзарядці до 15 годин. Розміри становлять 136,8 х 11,3 х 6,3 мм, вага — 13 г.новинка вже доступна для замовлення за орієнтовною ціною 130 доларів сша.