Приємна новина для власників playstation-ремастер трилогії mass effect: legendary edition стала новимпропозицією тижня в ps store. Збірник отримав найбільшу знижку з моменту релізу -29%. Тепер mass effect: legendary edition можна придбати за 3478 руб. До 30 вересня.

Mass effect: legendary edition – ремастер трилогії mass effect, адаптований під сучасні комп’ютери і консолі. Оновленийсборник ігор містить основний одиночний контент і більше 40 доповнень з mass effect, mass effect 2 і mass effect 3, а також бонусну зброю, броню і набори. Весь контент оптимізованпід дозвіл 4k ultra hd.

Bioware в даний час працює над якимось неназваним проектом по всесвіту mass effect – цілком можливо, що новою грою стане 4-ячастина рольового бойовика. Успіх збірки mass effect legendary edition відродив інтерес до франшизи, проте канадська студія на даний момент займається не тільки пригодами капітана шепарда, але і розробкою таких проектів як dragonage і star wars: the old republic. Тому, найближчим часом, не варто чекати гучних анонсів або інформації про нову частину mass effect – поки гра не увійшла вактивну стадію розробки через створення наступної частини dragon age.