Ця стаття буде дуже цікава тим, хто хоче повеселитися в нудному офісі, а за одне і підняти настрій своїм колегам (якщо, звичайно, співробітники володіють адекватним почуттям гумору). Комусь описані речі вдасться застосувати і вдома. У цій статті я розповім про комп’ютерні жарти і приколи – старі, але досі актуальні розіграші, на які ведуться, якщо не чують підступу.

Отже, наведу кілька прикладів приколів з комп’ютером. Вибирайте те, що по душі й підходить вам в тій чи іншій ситуації для розіграшу товаришів. А також, якщо ви будете знати, як ці жарти працюють, вас самого буде важко розіграти.

Поїхали!

Жарти зі стриншотами

Зробіть скріншот робочого столу разом з ярликами і папками, і збережіть зображення в якості фону. Приберіть з робочого столу справжні ярлики і файли, і насолоджуйтеся видом, як власник комп’ютера намагається відкрити той чи інший документ або програму. І, природно, у нього нічого не виходить.

Другий варіант схожою комп’ютерної жарти полягає в тому, щоб зробити скріншот разом з якоюсь відкритою програмою. Таким чином, ваша жертва буде безуспішно натискати на різні елементи управління програмою, але навіть згорнути її, звичайно ж, не вийде.

Для тих, хто не знає, як зробити скріншот. Натисніть на клавіатурі клавішу «PrtSc». Після цього натисніть «Пуск», виберіть розділ «Стандартні» і відкрийте програму «Paint». Виконайте команду вставити за допомогою комбінації ctrl+V, та збережіть файл зображення.

Автозаміна в Word

А це дуже підступні і жорстокі комп’ютерні жарти, які змусять жертву сильно понервувати, особливо якщо вона не особливо сведуща в настройках програми Word, і якщо їй потрібно терміново щось там написати. Розіграш заснований на автозаміну слів у Word. При написанні того чи іншого слова програма автоматично буде змінювати на те, яке ви задали.

Щоб потрапити в меню автозаміни, відкрийте Word, перейдіть в пункт «Файл», а потім натисніть кнопку «Параметри».

Відкриється вікно, в якому виберіть розділ «Правопис», і натисніть кнопку Параметри автозаміни.

Відкриється ще одне вікно, в якому потрібно заповнити поля «замінити… на…» і натиснути кнопку «Додати». Наприклад, у першому полі можна написати «Привіт!», а в другому «До побачення!». Таким чином, якщо жертва буде писати слово «Здрастуйте!», Word буде виправляти його на «До побачення!» Не забудьте зберегти зміни з допомогою кнопки «Ок».

Які саме слова використовувати в розіграші з автозаміну, вирішите самі, проявіть фантазію.

Комп’ютерні жарти з мишкою

Мишкою користуються завжди. Жодна операція без мишки на комп’ютері не відбувається. Тому і приколи з мишкою завжди будуть робочими.

Для початку перейдіть в управління налаштуваннями мишки. Для цього натисніть «Пуск» відкрийте «Панель управління» і натисніть «Обладнання і звук» (повинен бути включений перегляд за категоріями).

Далі виберіть пункт «Миша», і ви потрапите у властивості пристрою.

Тут можна поставити галочку на «Обміняти призначення кнопок», і таким чином ліва кнопка мишки буде виконувати функцію правої, а права – лівою. Це приведе жертву в замішання.

Жарти з підміною ярликів

Уявіть, якщо користувач комп’ютера відкриває ярлик програми Word, а замість звичного текстового редактора з’являється, наприклад, таблиця Excel, або браузер, або щось інше, на що у вас вистачить фантазії. Можна також замінити ярлики іграшок на запуск будь-яких інших програм. Реалізувати такі комп’ютерні жарти дуже просто.

Знайдіть на комп’ютері жертви потрібний ярлик, натисніть на нього правою кнопкою миші, виберіть пункт «Властивості». Замініть в полі «Об’єкт» шлях до файлу, який потрібно запускати при натисканні на цей ярлик і натисніть «Ок».

І ще пару жартів…

І ще комп’ютерні жарти, які підійдуть неленивым жартівникам.

Отже, візьміть і заліпіть внизу мишки лазерне віконце світлонепроникним скотчем. Після цього курсор на екрані не буде рухатися. А користувач навіть не здогадується зазирнути під мишу.

Друга жарт більш складна в реалізації. Замініть на клавіатурі кнопки від різних букв, і забавляйтеся, дивлячись, як жертва натискає, скажімо, літеру «К» і бачить на екрані «М».