Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

реклама

Пройшло трохи більше року з тих пір, як nvidia випустила серію відеокарт ampere, які швидко стали одними з найбільш затребуваних продуктів на ринку. Через триваючу нестачу чіпів і конкуренції з боку криптомайнерів було майже неможливо дістати бажані графічні процесори, такі як geforce rtx 3060 і geforce rtx 3080, але ходять чутки, що нові соковиті моделі серії rtx 30 вже скоро будуть на прилавках.

Надійний інсайдер @kopite7kimi поділився потенційними специфікаціями для лінійки geforce rtx 30-ї серії super.

Це не перший витік, що з’явився для rtx 3090 super і в якому також говорилося, що у неї буде 10 752 ядер cuda і тільки два додаткових обчислювальних блоку, 84 в порівнянні з 82 rtx 3090. Враховуючи, що існує така ж різниця між rtx 2080 super та оригінальною rtx 2080, є всі шанси, що ці дані можуть бути справжніми.

Додаткові докази також можна знайти в недавньому списку моноблоків hp envy aio all-in-one, в якому згадується geforce rtx 3080 super, хоча швидше за все, це буде варіант max-q, а не настільний комп’ютер.

Найімовірніше, оновлена серія відеокарт ampere, буде анонсована на заході ces 2022.

Якщо nvidia зможе зробити більше для боротьби зі спекулянтами і збільшити виробництво, то ця, за чутками, лінійка ampere super може бути добре прийнята, особливо якщо ціна буде придатною. Але навіть в цьому випадку в поточній лінійці nvidia rtx є безліч опцій для людей, яким потрібен певний діапазон енергоспоживання, графічного виведення і бюджету – просто необхідна наявність продукції, близької до рекомендованої виробником ціною.