Черговим шедевром blackview став новий смартфон bv6600 pro. Апарат не тільки може похвалитися значним захистом, але і унікальною камерою з тепловізором.

Більшість смартфонів являє собою безликі прямокутники, здатні виконувати ідентичні завдання. Сьогодні це стандарт, а вибір практично відсутній. Можливо, саме час розширити свої горизонти, адже світ не обмежується apple, samsung або xiaomi. А ось в новому blackview bv6600 pro є цілий ряд неймовірних характеристик, кожна з яких окремо вже може привернути увагу покупця. Перш за все варто згадати камеру з тепловізором виробництва flir. Завдяки цьому апарат вражає своїми здібностями непідготовлених користувачів.

Якщо говорити про область застосування такої камери, то перш за все на думку спадає творчість і соціальні мережі. Блогери явно знайдуть, що зняти, і як цим скористатися. Але найефективніше bv6600 pro використовувати в робочих завданнях, від пошуку несправностей в автомобілях і системах обігріву та кондиціонування, до будь-яких інших проблем, які неможливо виявити неозброєним поглядом. Особливо важливо, що все це не вимагає складного обладнання, адже досить витягнути з кишені новий смартфон виробництва blackview.

Для тих, чия робота пов’язана з екстремальними умовами, bv6600 pro стане справжнім подарунком, адже він отримав конструкцію із захистом військового рівня. Смартфон витримує падіння, контакти з водою, не боїться пилу і піску, а значить припаде до вподоби любителям скелелазіння, каякінгу та інших видів спорту. Ну а довгі поїздки на природу більше не проблема, адже розробники оснастили bv6600 pro акумулятором на 8580 маг. Цього вистачить на 430 годин в режимі очікування і до 22 годин безперервного перегляду інтернету. Тепер не потрібно жити від розетки до розетки, або тягати з собою кілька зовнішніх акумуляторів.

Серед інших особливостей нового смартфона можна назвати:

  • дисплей: великий екран розміром 5,7 дюймів
  • процесор: 8-ядерний mediatek helio p35
  • пам’ять: озу об’ємом 4 гб і накопичувач на 64 гб
  • камери: основна на 16 мп виробництва samsung і селфі на 8 мп від sony

Доступна підтримка відбитків пальці, gps і глонасс, а також популярного інтерфейсу nfc. Прошивка ос doke 2.0 на базі android 11, а до 5 жовтня blackview пропонує отримати свій самий просунутий смартфон з великою знижкою. Стандартна ціна становить 399.99 долара, а сьогодні його можна купити за 239.99 долара. В рамках розпродажу доступні також телефони bv6600e і bv6600 pro, знижки на які дорівнюють 90 доларів.