Компанія respawn оголосила про “наступний раунд” закритого бета-тестування своєї мобільної королівської битви apex legends mobile. Перший етап проходив на території індії і філіппінах, тепер розробники оголосили про запуск бети в мексиці, колумбії і перу, а 6 жовтня планують відкрити доступ в єгипті і туреччині. Тестування все так же буде доступно тільки на мобільних пристроях з android вище версії 6.0.

За розробку мобільної безкоштовної версії apex legends відповідає окрема команда фахівців з respawn разом з участю основної команди розробників і партнерів в особі lightspeed&quantum studios.

Також варто врахувати, що весь отриманий прогрес за час бети, не перенесеться в повноцінну версію гри. Також майбутня мобільна версія не буде підтримувати кроссплей з пк і консолями. Більш детальну інформацію про apex legends mobile можна прочитати на сторінці faq.

До слова, поки розробники не анонсували, чи буде бета доступна в росії. За словами respawn, вона буде поступово збільшувати масштаб тестування, додаючи нові регіони, а які саме покаже час.

The beta is also coming to egypt and turkey on oct. 6!if you’re on android and haven’t already pre-registered, you can do so here: https://t.co/7c7gc98f0thttps://t.co/ezis1ddk81

— respawn (@respawn) september 24, 2021