реклама

Забезпечення безпеки при здійсненні покупок в інтернеті стане набагато краще завдяки новому оновленню для google chrome .

Компанія повідомила, що наступна збірка її веб-браузера буде пропонувати оновлену систему безпеки, коли справа доходить до управління онлайн-платежами .

Google chrome 95, який зараз знаходиться в стадії бета-тестування, включатиме нове» платіжне ” розширення для api веб-аутентифікації браузера, а це означає, що банку або іншій установі також необхідно буде підтвердити, що транзакція є законною.

Команда google chrome заявляє, що ця нова функція важлива, оскільки вона дозволяє продавцю краще бачити, хто виконує транзакцію на їхньому сайті, і все це підтверджено онлайн-касою через api запит платежів google chrome з використанням методу «безпечного підтвердження платежу».

Європейський союз нещодавно постановив, що така практика стає вимогою для онлайн-продавців по всьому континенту, і ряд інших територій повинен наслідувати його приклад.

«ця функція забезпечує послідовну і надійну аутентифікацію з використанням аутентифікаторів платформи”, – додали в google в повідомленні блогу chromium, в якому описуються нові функції.

” запропонована функція забезпечує кращий користувальницький інтерфейс і більш високий рівень безпеки, ніж існуючі рішення».

Chrome 95 також включатиме кілька зручних інструментів і служб для розробників, в тому числі нову функцію self.reporterror (), яка дозволяє розробникам повідомляти про помилки в консоль і будь-які обробники глобальних «помилок» так само, як і про неперехвачене виключення javascript. .

У новому випуску також буде повністю видалена підтримка url-адрес ftp, що зробить використання браузера безпечнішим для всіх користувачів chrome після поступової відмови від цієї функції. Chrome 95 також додасть підтримку url-адрес з іменами хостів, що не належать до ipv4, що закінчуються цифрами, і включатиме новий api eyedropper, який спрощує створення настроюваних засобів вибору кольору.

Chrome 95 зараз знаходиться в стадії бета-тестування, і google сподівається, що його повна версія буде випущена в кінці цього року.