squad alpha 8>—>- це стрілялка з видом зверху і складними механіками. Тут ви знайдете купу покращуваного зброї і затягує геймплей, який задовольнить ваше бажання постріляти і порадує вашого внутрішнього стратега.

Ухиляйтеся, ухиляйтеся, забігайте в укриття і розправляйтеся з ворогами на незліченних рівнях з хвилюючими перестрілками і приголомшливими нагородами ☺️ , які дозволять покращувати спорядження. Доведіть, що ваші агенти гідні бути частиною елітного загону»альфа”!

🔥 квінтесенція мобільних шутерів 🔥

  • думайте, перш ніж стріляти-в squad alpha ви знайдете крутий бойовик з видом зверху і інтуїтивно зрозумілий геймплей. Втім, не можна ж бездумно розмахувати зброєю. Складні механіки і ретельно опрацьовані локації змусять зняти палець з курка і почати планувати ваші дії. Використовуйте будь-які засоби, щоб вбивати ворогів і проходити все більш складні рівні.
  • стріляти ніколи не набридне – у грі більше 200 унікальних рівнів, кожен з яких вимагає свого тактичного підходу і продуманої стратегії. Крім того, вас чекають близько 20 різних босів. Бої з ними будуть непростими, зате за перемогу ви отримаєте приголомшливі нагороди для ваших 🕵 ️ ️ ️ елітних агентів.
  • зберіть бійців — під час гри ви зможете відшукати всіх елітних агентів загону «альфа». У кожного з них свій унікальний стиль, вміння і 4 набору образів, які можна знаходити і змінювати.
  • ваш основний аргумент в будь-якому бою-більше 30 видів зброї, яке ви можете пестити, плекати і покращувати. Це пістолети, дробовики, пістолети-кулемети і багато іншого. Заробляйте гроші за проходження рівнів і досягайте важливих цілей гри, щоб розширити свій арсенал і знайти зброю до душі. Налаштуйте його в майстерні і створіть щось неймовірне, що буде вселяти жах в серця ваших ворогів. Але ж в грі ще є гранати…
  • потрясний звук-фантастично атмосферна музика посилить ваше занурення в пригоди і перестрілки. Squad alpha також може похвалитися простим і стильним візуальним дизайном, який не тільки круто виглядає, але і дозволяє грати на будь-якому пристрої.

увага! додаток вимагає установки кеша :