Збірник castlevania advance collection , куди увійшли castlevania: circle of the moon , castlevania: harmony of dissonance і castlevania: aria of sorrow , з портативної консолі game boy advance , а також бонусна гра castlevania: vampire’s kiss часів super nintendo , був офіційно розкритий на презентації nintendo direct , а потім відразу випущений. Зараз його можна купити на switch, playstation 4, xbox one і пк за ціною в $14,99 . ціна в російському steam – 435 рублів .

Збірник пропонує наступні бонуси:

галерея

Помилуйтеся на відскановані зображення оригінального дизайну упаковки і відкрийте для себе приголомшливі ілюстрації, ніколи раніше не публікувалися.

вибір регіону

Ви можете вибирати між японською, американською та європейською версіями для кожної гри.

енциклопедія

Дізнайтеся докладніше про всі три іграх на в спеціальній енциклопедії.

музичний плеєр

Слухайте будь-який з чотирьох повних саундтреків в будь-який час. Ви навіть можете створювати власні списки відтворення.

збереження / завантаження

Тепер ви можете швидко зберігатися і перезавантажуватися в будь-який момент гри. Навіть прямо перед смертельною атакою самого дракули.

перемотування

Тепер ви можете перемотати стан гри на кілька секунд тому, щоб отримати другий шанс.

Ігри серії castlevania з game boy advance вийшли на початку двохтисячних і до сьогоднішнього моменту жодного разу не перевидавалися. Якщо хочете отримати нову збірку на фізичних носіях-слідкуйте за оновленнями на play-asia. В азіатському регіоні буде коробковий реліз. Для інших територій-тільки цифровий формат.