Gsc game world готові робити все, що завгодно, аби не розповідати нам про довгоочікуване сіквелі s. T. A. L. K. E. R. 2: heart of chernobyl. Але цього разу вони вирішили бути більш оригінальними і замість чергового поста з фанатськими роботами раптом оголосили конкурс на краще гасло для угруповань зони. Про це було оголошено у всіх офіційних соцмережах сиквела постом з наступним текстом:

«борг ” виступив у похід і осінню нудьгу злякала речівка бійців: сильна, гучна і впевнена, як зграя вовків. “борг” захистить, зупинить, переможе… Не жартує і якщо виступає, то тільки в похід! добре, що у нас з вами зміст пафосу в організмі досить низька-жартувати можна, і іноді навіть потрібно. Давайте пошелестим і підбадьоримося на задану тему: спробуємо придумати гасла для угруповань зони, як існуючих, так і таких, що не додумалися організуватися. «свобода”, “чисте небо”, “ренегати”, та навіть “бармени зони” і “свідки гордона фрімена” – всім їм знадобиться звучний і оригінальний слоган, щоб впевненою ходою по зоні крокувати! одні хлопці ” за бандитську натуру-смажать фраєра, як куру!”, а інші вважають за краще все робити «швидко, дорого, надійно», хоча позаочі кажуть, що вони «найбагатша угруповання зони (без кейсів і казино)».

Gsc game world відразу пояснили, що даний конкурс несе лише розважальний характер і, очевидно, що в релізну версію гри нічого з цього не потрапить. Але автори кращих варіантів отримають цифрові ключі на ігри gsc game world, в тому числі і s. T. A. L. K. E. R. 2: heart of chernobyl для трійки кращих – ultimate, deluxe і standard edition за 1-е, 2-е і 3-е місце відповідно.

Терміни конкурсу-з 24.09.2021 по 1.10.2021 включно. Правила та умови конкурсу на супутніх зображеннях. Свої варіанти пропонувати в коментарях на офіційних сторінках s. T. A. L. K. E. R. 2: heart of chernobyl соцмережах facebook, vk, twitter і discord.